Hakkımızda...

DOSERAY, 1992 yılından bu yana sanayii, madencilik, gıda , boya, yapı kimyasalları, plastik üreticileri için toz ve granül hammaddelerin  transferi,dozajı,depolaması üzerine anahtar teslim prosesler üretmektedir.

Bunun yanında ana iştigal konusu pnömatik taşıma dozaj yanında,   tasarımı yapılan prosesler için silo, bunker filtre,siklon ve hava kilidi -rotary valve – airlock üretimi de dolaylı olarak getirmektedir. Firmamız endüstriyel tesisler için pazarda hatırı sayılı bir şekilde hava kilidi imalatı yapmaktadır. Hava kilidlerimiz değirmencilik sektöründe kullanılan basit hava kilidlerinden farklı olarak komplex , yüksek sızdırmazlık, yüksek aşınma mukavemeti ve ölçü şeklinde  geniş bir yelpazaye sahiptir..

Sultan Makina LTD, Üretimini reçete sistemi ile gerçekleştiren tüm tesislerin (gıda,boya,ilaç….) proseslerini oluşturan likit, toz veya granül malzemenin dozajlanması ve standart kalitede üretim yapılması sağlayan otomasyon sistemlerini tasarlama hizmetlerinin yanısıra; Paslanmaz toplama hazneleri, Paslanmaz Silo,Tank, Bunker İmalatı, Toz Tutucu Seperatörler, Big Bag boşaltma,dolum sistemleri, Karıştırıcılar, Rotary Valve, Hava Kilitleri, Yön Klepeleri, Diverter Valve, Siklon, Boru helezon, U helezon, helezon konveyör çeşitleri, Mikro dozaj,Octabin boşaltma, Manuel torba boşaltma üniteleri, Loadcell uygulamaları, Toz toplama filtre prosesleri, borulama ve transfer hatlarının montajı hizmetlerini de vermektedir. 

hava kilidi tasarımı ve imalatı